MoneySuite (7.x-10.2) - en to ku translation catalogue (133 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Year
ku: ساڵ

en: Page
ku: پەڕە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: From
ku: له‌لایەن

en: Signature
ku: مۆر

en: Mode
ku: جۆر

en: N/A
ku: نییە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Owner
ku: خاوەن

en: Day
ku: ڕۆژ

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Other
ku: هیتر

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Order
ku: ڕیز

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: Hidden
ku: شارراوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: None.
ku: هیچ.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Info
ku: زانیاری

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Approval queue
ku: ڕیزی پێداچوونەوەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Print
ku: چاپکردن

en: Account
ku: هەژمار

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Faeroese
ku: فەیروۆسی

en: Make sticky
ku: بیچەسپێنە

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Nothing
ku: هیچ
