MoneySuite (7.x-10.3) - en to az translation catalogue (127 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: History
az: Tarix

en: Filename
az: Fayl adı

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: From
az: Kimdən

en: Signature
az: İmza

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Mode
az: Rejim

en: N/A
az: Yox

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Widget
az: Vidcet

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Day
az: Gün

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng

en: Link URL
az: URL linki

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Random
az: Təsadüfi

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Pattern
az: Nümunə

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Key
az: Açar

en: English
az: İngilis

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Entity
az: Entiti

en: Fixed
az: Sabit

en: Revert
az: Qaytarma

en: Info
az: Məlumat

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Gray
az: Boz

en: Live
az: Canlı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Publish
az: Dərc et

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Print
az: Çap et

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Radios
az: Radiolar

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Structure
az: Struktur

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
