MoneySuite (7.x-10.3) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet
