MoneySuite (7.x-10.3) - en to ga translation catalogue (79 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Total
ga: Iomlán

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Year
ga: Bliain

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Phone
ga: Fón

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Order
ga: Ordú

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: Phone Number
ga: Fón

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Edit
ga: Déan eagarthóireacht ar

en: Week(s)
ga: Seachtain(e)

en: Year(s)
ga: Bliain/Blianta

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Completed
ga: Déanta

en: Total:
ga: Iomlán:

en: Orders
ga: Orduithe

en: 1 month
ga: mí amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: @count weeks
ga: @count seachtain

en: @count months
ga: @count mí

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú

en: Dashboard
ga: Deais

en: Order type
ga: Cineál an t-ordaithe
