MoneySuite (7.x-10.3) - en to mg translation catalogue (28 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: English
mg: Anglisy

en: Approval queue
mg: Mila fankatoavana

en: @count days
mg: @count andro

en: Account
mg: Kaonty

en: Reports
mg: Tatitra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Structure
mg: Tatitra
