MoneySuite (7.x-10.3) - en to os translation catalogue (46 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори

en: Filename
os: Файлы ном
