MoneySuite (7.x-10.3) - en to pa translation catalogue (54 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
