MoneySuite (7.x-10.3) - en to sk translation catalogue (416 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Item
sk: Položka

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: History
sk: História

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Done
sk: Hotovo

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Added
sk: Pridané

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: From
sk: Od

en: Signature
sk: Signatúra

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Mode
sk: Režim

en: Success
sk: Úspech

en: Items
sk: Položky

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Default Currency
sk: Predvolená mena

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Code
sk: Kód

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Stock
sk: Zásoby

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Members
sk: Členovia

en: Method
sk: Metóda

en: Day
sk: Deň

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Note
sk: Poznámka

en: Other
sk: Ostatné

en: Backup
sk: Záloha

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Link URL
sk: URL adresa

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Deny
sk: Zakázať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Sent
sk: Poslať

en: months
sk: mesiace

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Clone
sk: Klonovať

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Poradie

en: Random
sk: Náhodný

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Zip Code
sk: PSČ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Pattern
sk: Vzor

en: Template
sk: Šablóna

en: Static
sk: Statický

en: Expires
sk: Vyprší

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Weeks
sk: Týždne

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 3 Months
sk: 3 mesiace

en: 6 Months
sk: 6 mesiacov

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Modified
sk: Upravené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Approved
sk: Schválené

en: Accounts
sk: Účty

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Key
sk: Kľúč

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Zip code
sk: PSČ

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Expired
sk: Vypršané

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: day
sk: deň

en: Default Display
sk: Predvolené zobrazenie

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Entity
sk: Entita

en: None.
sk: Žiadne.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Unit
sk: Jednotka

en: Days
sk: Dni

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Hours
sk: Hodiny

en: Production
sk: Produkcia

en: Red
sk: Červená

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Taxes
sk: Dane

en: Match
sk: Zhoda

en: Installed
sk: Inštalované

en: Scope
sk: Rozsah

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Discount
sk: Zľava

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Order Summary
sk: Súhrn objednávky

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Balance
sk: Zostatok

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Products
sk: Produkty

en: Shippable
sk: Doručiteľné

en: Total:
sk: Spolu:

en: Orders
sk: Objednávky

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User Settings
sk: Nastavenia používateľov

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Credit
sk: Kredit

en: Percentage
sk: Percent

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Live
sk: Naživo

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Approval queue
sk: Fronta na schválenie

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: Adjustment
sk: Úprava ceny

en: Yearly
sk: Ročne

en: Publish
sk: Zverejniť

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: @count days
sk: @count dní

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: @count weeks
sk: @count týždne

en: @count months
sk: @count mesiace

en: @count years
sk: @count roky

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: !points Balance
sk: !points zostatok

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Prices
sk: Ceny

en: Usage
sk: Využitie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Addresses
sk: Adresy

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Offset
sk: Ofset

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Print
sk: Tlačiť

en: Account
sk: Účet

en: Fee
sk: Poplatok

en: No group
sk: Žiadna skupina

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Revenue
sk: Výnos

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Started
sk: Začaté

en: Shipping Address:
sk: Adresa pre doručenie:

en: Order #:
sk: Objednávka č.:

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Enter
sk: Vstup

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment failed
sk: Platba zlyhala

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Sales
sk: Predaj

en: Generate
sk: Generovať

en: Tax
sk: Daň

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: AIM settings
sk: AIM nastavienia

en: ARB settings
sk: Nastavenia ARB

en: Developer test
sk: Vývojársky test

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: CIM settings
sk: Nastavenia CIM

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Void
sk: Storno

en: Unit of time
sk: Jednotka času

en: Expiration Month
sk: Mesiac vypršania

en: Expiration Year
sk: Rok vypršania

en: Are you sure you want to delete this payment?
sk: Ste si istý, že chcete zrušiť platbu?

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Review payment
sk: Prezrieť platbu

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
sk: PayPal - plaťte bez zdieľania Vašich finančných informácii

en: API password
sk: Heslo API

en: You have denied the customer's payment.
sk: Zamietli ste platbu zákazníka.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sk: Overenie zlyhalo a nemôže byť akceptované.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: The authorization has been voided.
sk: Overenie bolo zneplatnené.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
sk: Pri platbe cez PayPal došlo k chybe. Prosím skontrolujte nákupný vozík a skúste to znovu.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
sk: Vaša objednávka nie je kompletná pokiaľ nekliknete na tlačítko 'Potvrdiť objednávku'. Váš PayPal účet bude zaťažený sumou uvedenou vyššie po potvrdení objednávky. Po uskutočnení platby obdržíte potvrdzujúce informácie.

en: All the address information matched.
sk: Všetky informácie o adrese sa zhodovali.

en: Part of the address information matched.
sk: Časť informácií o adrese sa zhoduje.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
sk: Obchodník neposkytol informácie AVS. Nespracované.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
sk: Adresa nebola skontrolovaná alebo nadobúdateľ nemal odpoveď. Služba nie je k dispozícii.

en: Address and postal code matched
sk: Adresa a PSČ sedí

en: Postal code matched; address did not
sk: PSČ sedí, adresa nie

en: Service not supported
sk: Služba nie je podporovná

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Service not available
sk: Služba nie je dostupná

en: Unkown error
sk: Neznáma chyba

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
sk: Vaša e-mailová adresa ešte nie je registrovaná alebo potvrdená.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
sk: Na to, aby ste mohli prijímať platby z kreditných kariet musíte aktualizovať váš účet na úroveň Business alebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
sk: Musíte overiť váš účet predtým, ako prijmete túto platbu.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
sk: Neznámy dôvod; kontaktujte PayPal oddelenie služieb zákazníkom pre ďalšie informácie.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
sk: Zákazník požaduje záruku vrátenia peňazí.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
sk: Zákazník vyplnil sťažnosť na priebeh obchodu.

en: You gave the customer a refund.
sk: Zákazníkovi ste vrátili peniaze.

en: Delete option
sk: Odstrániť variant

en: Cart settings
sk: Nastavenia nákupného košíka

en: Hide block if cart is empty.
sk: Skryť blok, ak je košík prázdny.

en: Minimum order subtotal
sk: Minimálny medzisúčet objednávky

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
sk: Voliteľné určeté minimálne možnú celkovú hodnotu nákupu, ktorá bude pripustená k pokladni.

en: Anonymous cart duration
sk: Doba trvania košíka neprihláseného používateľa.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
sk: Zadejte dobu počas ktorej zostane tovar v košíku pre zákazníkov, ktorý <strong>nie sú</strong> prihlásený.

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: Authenticated cart duration
sk: Doba trvania košíka prihláseného používateľa.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
sk: Zadejte dobu počas ktorej zostane tovar v košíku pre zákazníkov, ktorý <strong>sú prihlásený<strong>.

en: File Downloads
sk: Prevzatia súborov

en: expires on @date
sk: vyprší @date

en: The IP address %ip
sk: IP adresa %ip

en: Notified
sk: Oznámené

en: Search using date range.
sk: Vyhľadaj v rozsahu dátumov.

en: Purchasing Information:
sk: Informácie o nákupe:

en: E-mail Address:
sk: E-mailová adresa:

en: Billing Address:
sk: Fakturačná adresa:

en: Billing Phone:
sk: Telefónne číslo:

en: Shipping Phone:
sk: Adresa pre doručenie - Telefónne číslo:

en: Order Grand Total:
sk: Celková suma objednávky:

en: Payment Method:
sk: Spôsob platby:

en: Order Summary:
sk: Sumár objednávky:

en: Street address 1
sk: Ulica 1

en: Street address 2
sk: Ulica 2

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Yellow
sk: Žltá

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sk: Authorize.net vyžaduje PHP knižnicu <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: Checkout form
sk: Objednávkový formulár

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recurring
sk: Opakované

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: Faeroese
sk: Faerčina

en: Make sticky
sk: Prilepiť navrch zoznamu

en: Maximum Balance
sk: Maximálny zostatok

en: Minimum Balance
sk: Minimálny zostatok

en: The user id
sk: ID používateľa

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
sk: Zobraziť správu o aktualizácii, keď sa do košíka pridá položka pomocou formulárového tlačidla "Vložiť do košíka".

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Order type
sk: Typ objednávky

en: Order Date:
sk: Dátum objednávky:

en: Nothing
sk: Nič

en: Asc
sk: Vzostupne

en: No payments yet.
sk: Zatiaľ žiadne platby.

en: Order information
sk: Informácie o objednávke
