MoneySuite (7.x-10.3) - en to ug translation catalogue (135 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Year
ug: يىل

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: You must enter a valid e-mail address.
ug: .توغرا بولغان ئې-خەت ئادرىسىنى كىرگۈزۈڭ

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Mode
ug: مودېل

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Day
ug: كۈن

en: here
ug: بۇ يەر

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Other
ug: باشقا

en: Color
ug: رەڭ

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: None.
ug: يوق.

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Red
ug: قىزىل

en: Balance
ug: بالانس

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Approval queue
ug: تەكشۈرۈلۇش رېتى

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: @count days
ug: @count كۈن

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: @count weeks
ug: @ھەپتە count

en: @count months
ug: ئاي@ count

en: @count years
ug: يىل@ count

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Reports
ug: دوكلات

en: Signup
ug: تىزىملىتىش

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Saved
ug: ساقلاندى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
