MoneySuite (7.x-10.4) - en to be translation catalogue (181 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Item
be: Элемент

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Filename
be: Назва файла

en: Notes
be: Заўвагі

en: Text
be: Тэкст

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Activated
be: Актываваны

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Done
be: Зроблена

en: Year
be: Год

en: Page
be: Старонка

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Added
be: Дадана

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: You must enter a valid e-mail address.
be: Вы павінны ўвесці слушны адрас e-mail

en: From
be: Ад

en: Signature
be: Подпіс

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Mode
be: Лад

en: N/A
be: Не даступна

en: Items
be: Элементы

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: Widget
be: Віджэт

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Owner
be: Уладальнік

en: Method
be: Метад

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Deny
be: Забараніць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Order
be: Парадак

en: Random
be: Выпадкова

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Template
be: Шаблон

en: Duration
be: Працягласць

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Rules
be: Правілы

en: Hidden
be: Схаваць

en: Pending
be: Чакае

en: Key
be: Ключ

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: day
be: дзень

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Info
be: Інфармацыя

en: Match
be: Супадаць

en: Installed
be: Усталявана

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Approval queue
be: Неапублікаванае

en: Publish
be: Апублікаваць

en: @count days
be: @count дзён

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: @count weeks
be: @count тыдняў

en: Set
be: Устанавіць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Swedish
be: Швецкая

en: Print
be: Друк

en: Account
be: Акаўнт

en: Reports
be: Справаздачы

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: Faeroese
be: Фароская

en: log in
be: увайсці ў сістэму

en: Structure
be: Структура

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Nothing
be: Нічога
