MoneySuite (7.x-10.4) - en to bg translation catalogue (218 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Purchased
bg: Закупен

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: History
bg: История

en: Filename
bg: Име на файла

en: Notes
bg: Бележки

en: Text
bg: Текст

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Done
bg: Готово

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Added
bg: Добавено

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Never
bg: Никога

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: From
bg: От

en: Signature
bg: Подпис

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Mode
bg: Режим

en: Items
bg: Новини

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Day
bg: Ден

en: here
bg: Тук

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Note
bg: Бележка

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Deny
bg: Откажи

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон

en: Duration
bg: Период

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: Hidden
bg: Скрит

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Key
bg: Ключ

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Accepted
bg: Приети

en: Expired
bg: Изтекли

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: None.
bg: Нищо.

en: Revert
bg: Връщане

en: Hours
bg: Часове

en: Production
bg: Продукт

en: Match
bg: Съвпадение

en: Cart
bg: Количка

en: Day(s)
bg: Дни

en: Week(s)
bg: Седмици

en: Year(s)
bg: Години

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Total:
bg: Общо:

en: Orders
bg: Поръчки

en: Gray
bg: Сив

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Approval queue
bg: Чакащи одобрение

en: Publish
bg: Публикувай

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Blue
bg: Син

en: !points Balance
bg: баланс

en: A payment has been accepted.
bg: Плащането е прието.

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Addresses
bg: Адреси

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Account
bg: Акаунт

en: Reports
bg: Доклади

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Started
bg: Начало

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Enter
bg: Въведи

en: No response
bg: Без отговор

en: Ticket
bg: Заявка

en: Tickets
bg: Заявки

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: CIM settings
bg: CIM настройки

en: Unit of time
bg: Единица време

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: Submit order
bg: Поръчай

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
bg: PayPal - плащане без да споделяте финансовата си информация.

en: Payment action
bg: Плащане

en: You have denied the customer's payment.
bg: Отказали сте плащането на клиента.

en: The authorization has been voided.
bg: Потвърждението е анулирано.

en: All the address information matched.
bg: Адресната информация съвпада.

en: None of the address information matched; transaction declined.
bg: Адресната информация не съвпада; транзакцията е отхвърлена.

en: Part of the address information matched.
bg: Част от адресната регистрация съвпада.

en: Address matched; postal code did not
bg: Адресната регистрация съвпада; пощенския код не съвпада

en: Nothing matched; transaction declined
bg: Нищо не съвпада; транзакцията е отхвърлена

en: Address and postal code matched
bg: Адреса и пощенския код съвпадат

en: Postal code matched; address did not
bg: Пощенския код съвпада; адреса не съвпада

en: Retry for validation
bg: Опитай отново за потвърждение

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.

en: Matched
bg: Съвпада

en: No match
bg: Не съвпада

en: Service not available
bg: Услугата не е достъпна

en: Unkown error
bg: Непозната грешка

en: Apply to order
bg: Приложи към поръчката

en: Delete option
bg: Изтрий опция

en: Hide block if cart is empty.
bg: Скрии блока ако количката е празна.

en: Minimum order subtotal
bg: Минимална стойност на поръчката

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
bg: Избери дали да задаеш минимална стойност на поръчката за да може да бъде завършена.

en: Anonymous cart duration
bg: Период за анонимните колички

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
bg: Въведи периода за който се пазят продуктите в колички на потребители които <strong>не са</strong> влезли.

en: Minute(s)
bg: Минути

en: Hour(s)
bg: Часове

en: Authenticated cart duration
bg: Период за потребителските колички

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
bg: Въведи периода за който се пазят продуктите в колички на потребители които <strong>са</strong> влезли.

en: Dashboard
bg: Табло

en: view order
bg: виж поръчката

en: Faeroese
bg: Фарьорски

en: Make sticky
bg: Закрепи на първо място

en: Structure
bg: Структура
