MoneySuite (7.x-10.4) - en to el translation catalogue (295 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Purchased
el: Αγοράσθηκε

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Μήκος

en: History
el: Ιστορικό

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Event
el: Συμβάν

en: Text
el: Κείμενο

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: All
el: Όλες

en: days
el: ημέρες

en: Active
el: Ενεργό

en: Done
el: Έγινε

en: Year
el: Έτος

en: Page
el: Σελίδα

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: From
el: Από

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Mode
el: Τρόπος

en: Success
el: Επιτυχία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Card Type
el: Τύπος κάρτας

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Month
el: Μήνας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Amount
el: Ποσό

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Code
el: Κωδικός

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Method
el: Μέθοδος

en: Day
el: Ημέρα

en: here
el: εδώ

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Other
el: Άλλο

en: Color
el: Χρώμα

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: SKU
el: Κωδικός

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Destination
el: Προορισμός

en: Class
el: Κλάση

en: Users
el: Χρήστες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Order
el: Σειρά

en: Random
el: Τυχαία

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Expires
el: Λήγει

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Expiration
el: Λήξη

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Key
el: Κλειδί

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: File Title
el: Τίτλος αρχείου

en: day
el: ημέρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: None.
el: Κανένα.

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Days
el: Ημέρες

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Hours
el: Ώρες

en: Production
el: Παραγωγή

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Taxes
el: Φόροι

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Cart
el: Καλάθι

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Day(s)
el: Ημέρα(ες)

en: Week(s)
el: Εβδομάδα(ες)

en: Year(s)
el: Έτος(η)

en: Product
el: Προϊόν

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Order Summary
el: Σύνολο Παραγγελίας

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Shipping address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Products
el: Προϊόντα

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Gray
el: Γκρι

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Delete File
el: Διαγραφή Αρχείου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Approval queue
el: Ουρά έγκρισης

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 20 minutes
el: 20 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: years
el: έτη

en: weeks
el: εβδομάδες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Blue
el: Μπλε

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: A payment has been accepted.
el: Μια πληρωμή έγινε δεκτή.

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Usage
el: Χρήση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Addresses
el: Διευθύνσεις

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Euro
el: Ευρώ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Reports
el: Αναφορές

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Not checked
el: Δεν ελέγχθηκε

en: Shipping Address:
el: Διεύθυνση αποστολής:

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: Enter
el: Εισαγωγή

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Tax
el: Φόρος

en: Unit of time
el: Μονάδα χρόνου

en: Expiration Year
el: Έτος λήξης

en: Are you sure you want to delete this payment?
el: Είστε βέβαιος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή την πληρωμή;

en: Review order
el: Επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: E-mail Address:
el: Διεύθυνση e-mail:

en: Billing Address:
el: Διεύθυνση τιμολόγησης:

en: Payment Method:
el: Τρόπος πληρωμής:

en: Order Summary:
el: Σύνολο Παραγγελίας:

en: You must enter a positive number.
el: Πρέπει να εισάγετε ένα θετικό αριθμό.

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Checkout form
el: Φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας

en: Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: Make sticky
el: Μετατροπή σε μόνιμο

en: Structure
el: Δομή

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Order type
el: Τύπος παραγγελίας

en: Order Date:
el: Ημερομηνία Παραγγελίας:

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Argentine Peso
el: Πέσο Αργεντινής

en: Brunei Dollar
el: Δολλάριο Μπρουνέι

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Surinamese Dollar
el: Δολλάριο Σουρινάμ

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ

en: Russian Ruble
el: Ρωσικά Ρούβλια
