MoneySuite (7.x-10.4) - en to eu translation catalogue (210 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Item
eu: Elementua

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: History
eu: Historia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Done
eu: Eginda

en: Year
eu: Urtea

en: Page
eu: Orria

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: You must enter a valid e-mail address.
eu: Eposta helbide baliogarri bat sartu behar duzu.

en: From
eu: Nondik

en: Signature
eu: Sinadura

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Mode
eu: Modoa

en: Items
eu: Elementuak

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: Method
eu: Metodoa

en: Day
eu: Eguna

en: here
eu: hemen

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Note
eu: Oharra

en: Other
eu: Bestea

en: Backup
eu: Babeskopiak

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Color
eu: Kolore

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Deny
eu: Ukatu

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Destination
eu: Helbidea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Clone
eu: Klonatu

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Order
eu: Ordena

en: Random
eu: Ausazkoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Duration
eu: Iraupena

en: Weeks
eu: Asteak

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Modified
eu: Aldatua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Approved
eu: Onartuta

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak

en: Key
eu: Giltza

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: day
eu: egun

en: Default Display
eu: Bistaratze lehenetsia

en: Your Name
eu: Zure izena

en: Entity
eu: Entitatea

en: None.
eu: Ezer.

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Info
eu: Informazioa

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Gray
eu: Grisa

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: @count days
eu: @count egun

en: @count weeks
eu: @count aste

en: @count months
eu: @count hilabete

en: Blue
eu: Urdina

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Usage
eu: Erabilera

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Print
eu: Inprimatu

en: Account
eu: Kontua

en: No group
eu: Talderik ez

en: Reports
eu: Txostenak

en: Started
eu: Hasita

en: Signup
eu: Sinatu

en: Saving...
eu: Gordetzen...

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Publish Content
eu: Edukia argitaratu

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Faeroese
eu: Faeroesera

en: Make sticky
eu: Itsaskor bihurtu

en: log in
eu: hasi saioa

en: Structure
eu: Egitura

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka
