MoneySuite (7.x-10.4) - en to gl translation catalogue (319 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Item
gl: Elemento

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: History
gl: Historial

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Done
gl: Feito

en: Year
gl: Ano

en: Page
gl: Páxina

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Not found
gl: Non atopada

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: From
gl: De

en: Signature
gl: Sinatura

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Mode
gl: Modo

en: N/A
gl: N/D

en: Items
gl: Elementos

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: 1 day
gl: 1 día

en: Card Type
gl: Tipo de Tarxeta

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Widget
gl: Control

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Payment
gl: Pagamento

en: Members
gl: Membros

en: Method
gl: Método

en: Day
gl: Día

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Downloads
gl: Descargas

en: Other
gl: Outro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Color
gl: Cor

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Deny
gl: Rexeitar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Sent
gl: Enviado

en: Destination
gl: Destino

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Referrer
gl: Referente

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Clone
gl: Clonar

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: Random
gl: Aleatorio

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Pattern
gl: Patrón

en: Template
gl: Modelo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Duration
gl: Duración

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Modified
gl: Modificado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Key
gl: Clave

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: day
gl: día

en: Default Display
gl: Visualización Predeterminada

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: Entity
gl: Entidade

en: None.
gl: Ningún.

en: Revert
gl: Volver

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Info
gl: Información

en: Red
gl: Vermello

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Taxes
gl: Impostos

en: Match
gl: Coincide

en: Installed
gl: Instalado

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: Year(s)
gl: Ano(s)

en: Product
gl: Produto

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Balance
gl: Saldo

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Gray
gl: Gris

en: Live
gl: Vista previa

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Approval queue
gl: Cola de aprobación

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Publish
gl: Publicar

en: @count days
gl: @count días

en: 1 week
gl: 1 semana

en: @count weeks
gl: @count semanas

en: @count years
gl: @count anos

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Server
gl: Servidor

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Usage
gl: Uso

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Order #
gl: Orde

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Print
gl: Imprimir

en: Account
gl: Conta

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Reports
gl: Informes

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Not checked
gl: non verificado

en: Shipping Address:
gl: Enderezo de Entrega:

en: Order #:
gl: Pedido #:

en: Enter
gl: Entrar

en: No response
gl: non hai captura de pantalla

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Generate
gl: Xerar

en: Tax
gl: Imposto

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Transaction Key
gl: Clave da Trasacción

en: AIM settings
gl: Axustes de AIM

en: ARB settings
gl: Axustes de ARB

en: CIM settings
gl: Axustes de CIM

en: Not Processed
gl: Non procesado

en: Unit of time
gl: Unidade de tempo

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade

en: Review order
gl: Revisar pedido

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: No match
gl: Non coincide

en: Service not available
gl: Servizo non dispoñíbel

en: Unkown error
gl: Erro descoñecido

en: Not processed
gl: Non procesado

en: Apply to order
gl: Arrastre para reordenar.

en: Delete option
gl: Opcións de tradución

en: Cart settings
gl: Configuración de usuario

en: Anonymous cart duration
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: File downloads
gl: Ficheiros adxuntos

en: File Downloads
gl: Ficheiros adxuntos

en: expires on @date
gl: Formato longo da data

en: No downloads found
gl: Non hai alias de URL dispoñibles

en: The IP address %ip
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado

en: E-mail Address:
gl: Enderezo de Correo-e

en: Billing Address:
gl: Enderezo de Facturación:

en: Payment Method:
gl: Método de Pago

en: Order Summary:
gl: Resumo do Pedido:

en: Street address 1
gl: Enderezo 1

en: Street address 2
gl: Enderezo 2

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Checkout form
gl: Formulario de finalización de compra

en: Font Color
gl: Cor da Fonte

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Faeroese
gl: Feroés

en: Make sticky
gl: Marcar como pegañento

en: log in
gl: inicio de sesión

en: Structure
gl: Estrutura

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Order type
gl: Tipo de pedido

en: Nothing
gl: Nada

en: Afghan Afghani
gl: Afgani afgano

en: Argentine Peso
gl: Peso Arxentino

en: Aruban Florin
gl: Florín de Aruba

en: Barbadian Dollar
gl: Dólar Barbadense

en: Brunei Dollar
gl: Dólar de Brunei

en: Bahamian Dollar
gl: Dólar de las Bahamas

en: Belize Dollar
gl: Dólar de Belice

en: Congolese Franc
gl: Franco congoleño

en: Chilean Peso
gl: Peso Chileno

en: Colombian Peso
gl: Peso Colombiano

en: Costa Rican Colón
gl: Colón costarricense

en: Dominican Peso
gl: Peso Dominicano

en: Algerian Dinar
gl: Dinar Arxelino

en: Egyptian Pound
gl: Libra exipcia
