MoneySuite (7.x-10.4) - en to lv translation catalogue (331 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: History
lv: Vēsture

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Year
lv: Gads

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Added
lv: Pievienots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: From
lv: No

en: Signature
lv: Paraksts

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Mode
lv: Režīms

en: N/A
lv: N/P

en: Items
lv: Vienumi

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Widget
lv: Logrīks

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Stock
lv: Krājumi

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Method
lv: Veids

en: Day
lv: Diena

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Note
lv: Piezīme

en: Other
lv: Citi

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Color
lv: Krāsa

en: Link URL
lv: Saites URL

en: SKU
lv: Kods

en: Deny
lv: Neatļaut

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Clone
lv: Klonēt

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: Random
lv: Nejaušs

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Static
lv: Statiska

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Modified
lv: Modificēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Key
lv: Atslēga

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: day
lv: diena

en: Dynamic
lv: Dinamiska

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Entity
lv: Entītija

en: None.
lv: Neviens.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Production
lv: Darba

en: Red
lv: Sarkans

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Match
lv: Atbilst

en: Installed
lv: Instalēts

en: Cart
lv: Grozs

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Discount
lv: Atlaide

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: Year(s)
lv: Gads/i

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Balance
lv: Bilance

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Products
lv: Preces

en: Total:
lv: Kopā:

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Gray
lv: Pelēks

en: Live
lv: Tiešraide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Approval queue
lv: Apstiprināšanas rinda

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Publish
lv: Publicēts

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: @count days
lv: @count dienas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: @count months
lv: @count mēneši

en: @count years
lv: @count gadi

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Usage
lv: Izmantošana

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Addresses
lv: Adreses

en: You must enter a number.
lv: Jāievada skaitlis.

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Print
lv: Drukāt

en: Account
lv: Konts

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Customer notifications
lv: Pircēju notifikācijas

en: Reports
lv: Atskaites

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Started
lv: Sākts

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.

en: Tax
lv: Nodoklis

en: AIM settings
lv: AIM iestatījumi

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Are you sure you want to delete this payment?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst maksājumu?

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Cart settings
lv: Groza iestatījumi

en: Hide block if cart is empty.
lv: Paslēpt bloku ja grozs ir tukšs.

en: Anonymous cart duration
lv: Anonīmu lietotāju groza derīgums

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)

en: Authenticated cart duration
lv: Autorizētu lietotāju groza derīgums

en: View your purchased files.
lv: Apskatīt nopirktās datnes

en: File downloads
lv: Faila lejupielādes

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: The IP address %ip
lv: IP adrese %ip

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Street address 1
lv: Adrese 1

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: You must enter a positive number.
lv: Jāievada pozitīvs skaitlis.

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Purchases
lv: Pirkumi

en: Discounts
lv: Atlaides

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Product Type
lv: Preces veids

en: Make sticky
lv: Lipīgs

en: The user id
lv: Lietotāja id

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Account %name has been deleted.
lv: Konts %name tika dzēsts.
