MoneySuite (7.x-10.4) - en to ru translation catalogue (679 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Item
ru: Элемент

en: Transactions
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Currency
ru: Валюта

en: Action
ru: Действие

en: Quantity
ru: Количество

en: Purchased
ru: Покупка

en: Item Name
ru: Название

en: Help Text
ru: Справочный текст

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Font Size
ru: Размер шрифта

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Time
ru: Время

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Length
ru: Длина

en: History
ru: История

en: Filename
ru: Имя файла

en: Notes
ru: Примечания

en: Event
ru: Событие

en: Text
ru: Текст

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: Continue
ru: Продолжить

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Options
ru: Опции

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Please enter a valid email address
ru: Пожалуйста, введите правильный адрес электронной почты

en: Required?
ru: Необходимо?

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Activated
ru: Активирован

en: All
ru: Все

en: days
ru: дней

en: Active
ru: Активно

en: Done
ru: Готово

en: Year
ru: Год

en: Page
ru: Страница

en: Client ID
ru: ID клиента

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: Added
ru: Добавлено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Module
ru: Модуль

en: Never
ru: Никогда

en: You must enter a valid e-mail address.
ru: Необходимо ввести правильный email-адрес

en: From
ru: От

en: Signature
ru: Подпись

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Mode
ru: Режим

en: Success
ru: Успешно

en: N/A
ru: Н/Д

en: Items
ru: Элементы

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Card Type
ru: Тип карты

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Month
ru: Месяц

en: Details
ru: Подробности

en: Widget
ru: Виджет

en: Qty
ru: Кол-во

en: Price
ru: Цена

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Product ID
ru: ID товара

en: Amount
ru: Сумма

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Invoice
ru: Счет

en: Sell Price
ru: Цена продажи

en: Code
ru: Код

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Stock
ru: Склад

en: Owner
ru: Владелец

en: Payment
ru: Оплата

en: Payments
ru: Платежи

en: Members
ru: Участники

en: Method
ru: Метод

en: Day
ru: День

en: here
ru: здесь

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Other
ru: Другое

en: Backup
ru: Резервное копирование

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Color
ru: Цвет

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: SKU
ru: Артикул

en: Deny
ru: Запретить

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Sent
ru: Отправлено

en: months
ru: месяцы

en: Valid until
ru: Действителен до

en: Destination
ru: Место назначения

en: Class
ru: Класс

en: Users
ru: Пользователи

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Clone
ru: Клонировать

en: Optional
ru: Необязательно

en: Order
ru: Порядок

en: Random
ru: Случайно

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Zip Code
ru: Почтовый индекс

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Template
ru: Шаблон

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Level
ru: Уровень

en: Static
ru: Статическая

en: Expires
ru: Истекает

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Weeks
ru: Недели

en: 1 Month
ru: 1 месяц

en: 2 Months
ru: 2 месяца

en: 3 Months
ru: 3 месяца

en: 6 Months
ru: 6 месяцев

en: 1 Year
ru: 1 год

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Rules
ru: Правила

en: Modified
ru: Изменено

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Key
ru: Ключ

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Stripe
ru: Полоса

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Accept
ru: Принять

en: Accepted
ru: Принятые

en: Expired
ru: Истекшие

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Display name
ru: Название отображения

en: day
ru: день

en: Default Display
ru: Отображение по умолчанию

en: Dynamic
ru: Динамический

en: Your Name
ru: Ваше имя

en: Entity
ru: Сущность

en: None.
ru: Нет.

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Revert
ru: Вернуть

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Hours
ru: Часы

en: Info
ru: Инфо

en: Red
ru: Красный

en: contact us
ru: свяжитесь с нами

en: Not available
ru: Недоступно

en: Payment Info
ru: Информация об оплате

en: Taxes
ru: Налоги

en: Content Settings
ru: Настройка типов содержимого материала

en: Confirm Password
ru: Повторите пароль

en: Match
ru: Соответствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Scope
ru: Ограничение

en: Activation
ru: Активация

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: Address Line 1
ru: Адрес

en: Shopping Cart
ru: Корзина для покупок

en: Cart
ru: Корзина

en: Login ID
ru: Логин ID

en: Coupon
ru: Подарочный купон

en: Coupons
ru: Подарочные купоны

en: Delete coupon
ru: Удалить купон

en: Discount
ru: Скидка

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Commissions
ru: Комиссия

en: Day(s)
ru: День(дни)

en: Week(s)
ru: Неделя(недель)

en: Year(s)
ru: Год(а)

en: Product name
ru: Название товара

en: Product
ru: Товар

en: Role Discount
ru: Скидка для роли

en: Subtotal
ru: Предварительная сумма

en: Order Summary
ru: Краткая сводка о заказе

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Shipping address
ru: Адрес доставки

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Balance
ru: Баланс

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: Refund
ru: Возврат

en: Products
ru: Товары

en: Shippable
ru: Доставляемый

en: Regular
ru: Постоянный

en: Total:
ru: Всего:

en: Orders
ru: Заказы

en: Add to Cart
ru: Добавить в корзину

en: User name
ru: Имя пользователя

en: User Settings
ru: Пользовательские настройки

en: Purchase
ru: Покупка

en: Gray
ru: Серый

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Credit
ru: Кредит

en: Affiliate
ru: Партнер

en: Referrals
ru: Рефералы

en: Percentage
ru: Процент

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Records per page
ru: Записей на страницу

en: Live
ru: Действующий

en: Delete File
ru: Удалить файл

en: Storage
ru: Хранилище

en: Apply
ru: Применить

en: Select
ru: Выбрать

en: Approval queue
ru: Очередь на подтверждение

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 20 minutes
ru: 20 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: Adjustment
ru: Корректировка

en: Pink
ru: Розовый

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Publish
ru: Опубликовать

en: years
ru: годы

en: weeks
ru: недели

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Credit Card Type
ru: Тип кредитной карты

en: Credit Card Number
ru: Номер кредитной карты

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: !points Balance
ru: !points баланс

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ru: В процессе оплаты возникла ошибка. Пожалуйста свяжитесь с нами для того, чтобы убедиться, что Ваш заказ принят.

en: A payment has been accepted.
ru: Платёж принят.

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Address Limit
ru: Ограничение адресов

en: Server
ru: Сервер

en: Plan
ru: План

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: Prices
ru: Цены

en: this page
ru: этой странице

en: Usage
ru: Использование

en: File Settings
ru: Настройки файла

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Addresses
ru: Адреса

en: You must enter a number.
ru: Вы должны ввести число.

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Order #
ru: Заказ №

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: File Name
ru: Имя файла

en: Years
ru: Годы

en: Euro
ru: Евро

en: Subscriber
ru: Подписчик

en: Offset
ru: Пропустить

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Print
ru: Печать

en: Account
ru: Учётная запись

en: Rejected
ru: Отказано

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: Payment Type
ru: Тип платежа

en: Free
ru: Свободно

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: Fee
ru: Пошлина

en: No group
ru: Без группы

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Customer notifications
ru: Уведомления заказчика

en: Modify
ru: Изменить

en: Reports
ru: Отчёты

en: Field Name
ru: Название поля

en: Revenue
ru: Доход

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Australian Dollar
ru: Австралийский Доллар

en: Japanese Yen
ru: Японская Иена

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Czech Koruna
ru: Чешская крона

en: Danish Krone
ru: Датская Крона

en: Hong Kong Dollar
ru: Гонконгский Доллар

en: Hungarian Forint
ru: Венгерский Форинт

en: Norwegian Krone
ru: Норвежская Крона

en: New Zealand Dollar
ru: Новозеландский Доллар

en: Swedish Krona
ru: Шведская Крона

en: Singapore Dollar
ru: Сингапурский Доллар

en: I agree
ru: Я согласен

en: Started
ru: Начало

en: Not checked
ru: Не отмечено

en: Node Teaser
ru: Анонсы

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Shipping Address:
ru: Адрес доставки:

en: Order #:
ru: Заказ #:

en: Seller
ru: Продавец

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Signup
ru: Регистрация

en: No response
ru: Нет ответа

en: Ticket
ru: Запрос

en: Tickets
ru: Запросы

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: Delete discount
ru: Удалить скидку

en: Edit discount
ru: Редактировать

en: Merchant Password
ru: Пароль Мерчанта

en: Transaction mode used for processing orders.
ru: Метод платежа для оплаты счетов.

en: Please wait
ru: Пожалуйста, подождите

en: Sales
ru: Продажи

en: Last Month
ru: Последний месяц

en: Generate
ru: Создать

en: Tax
ru: Налог

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: API Login ID and Transaction Key
ru: API Login ID и Transaction Key

en: Transaction Key
ru: Ключ транзакции

en: AIM settings
ru: Установки AIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
ru: Эти настройки относятся к способу платежа Authorize.Net AIM для ненастоящих операций карты.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
ru: Укажите только тестовую учётную запись разработчика, если вы заходите на сайт через  https://test.authorize.net.<br/> Перейдите к живым операциям, когда начнете обрабатывать реальные платежи.

en: Live transactions in a live account
ru: "Живые" операции в "живой" учётной записи

en: Test transactions in a live account
ru: Тестовые операции в "живой" учётной записи

en: Developer test account transactions
ru: Операции в тестовой учётной записи разработчика

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
ru: Попросить Authorize.net прислать покупателю электронное сообщение, основанное на ваших настройках учётной записи.

en: ARB settings
ru: Настройки ARB

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
ru: Эти настройки относятся к Automated Recurring Billing service Authorize.Net

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
ru: Укажите только режим разработчика, если вы входите через свою учётную запись на https://test.authorize.net.<br /> Перейдите к рабочему режиму, когда начнёте обработку реальных периодических платежей.

en: Developer test
ru: Тест разработчика

en: MD5 Hash
ru: MD5 хэш

en: CIM settings
ru: Настройки CIM

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
ru: Всегда создавать CIM профиль для безопасного хранения CC информации для дальнейшего использования.

en: Type: @type<br />ID: @id
ru: Тип: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
ru: Услуга не поддерживается эмитентом

en: Address information is unavailable
ru: Адресная информация, если доступна

en: Not Processed
ru: Не обработан

en: Void
ru: Пусто

en: Unit of time
ru: Единица времени

en: Expiration Month
ru: Месяц истечения срока

en: Expiration Year
ru: Год истечения срока

en: Are you sure you want to delete this payment?
ru: Вы уверены, что хотите удалить данный платеж?

en: Review order
ru: Проверка заказа

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: API server
ru: Сервер API

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегистрируйтесь и используйте учётную запись Sandbox для тестирования.

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
ru: !link для получения информации о регистрационных данных.  Вы должны запросить API Signature. Если у вас уже есть запрошенные регистрационные данные API, вы можете просмотреть ваши настройки в  секции API Access вашего профиля PayPal.

en: API username
ru: Имя пользователя API

en: API password
ru: Пароль API

en: PayPal transaction ID: @transactionid
ru: ID транзакции PayPal: @transactionid

en: Payment action
ru: Операция платежа

en: Payment is pending at PayPal: @reason
ru: Платёж ожидается через PayPal: @reason

en: All the address information matched.
ru: Все адресные данные совпали.

en: Part of the address information matched.
ru: Часть адресных данных совпали.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
ru: Адрес не проверен, или покупатель не получил ответа. Сервис недоступен.

en: Service not supported
ru: Сервис не поддерживается

en: Service not available
ru: Сервис недоступен

en: Unkown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
ru: Ваша электронная почта не зарегистрирована или не подтверждена.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
ru: Прежде чем совершить данный платеж вы должны

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
ru: Причина не установлена. Для более подробной информации свяжитесь со служба работы с покупателями PayPal.

en: Apply to order
ru: Применить к заказу

en: Delete option
ru: Удалить параметр

en: Cart settings
ru: Настройки корзины

en: Hide block if cart is empty.
ru: Скрывать блок, если корзина пуста.

en: Minimum order subtotal
ru: Минимальная сумма заказа

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
ru: Вы можете ввести минимально допустимую сумму заказа для оформления.

en: Anonymous cart duration
ru: Длительность жизни "анонимной" корзины

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
ru: Установите промежуток времени для <strong>не вошедших на сайт пользователейt</strong>, в течение которого товары сохраняются в корзине.

en: Minute(s)
ru: Минута(ы)

en: Hour(s)
ru: Час(ы)

en: Authenticated cart duration
ru: Срок хранения корзины авторизованного пользователя

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
ru: Установите промежуток времени для <strong>вошедших на сайт пользователейt</strong>, в течение которого товары сохраняются в корзине.

en: View your purchased files.
ru: Посмотреть купленные вами файлы

en: File downloads
ru: Скачивания файлов

en: File Downloads
ru: Скачивание файлов

en: expires on @date
ru: истекает @date

en: No downloads found
ru: Не найдено загрузок

en: The IP address %ip
ru: IP адрес %ip

en: Notified
ru: Уведомлен

en: Search using date range.
ru: Поиск с использованием временного диапазона.

en: Purchasing Information:
ru: Информация о покупке:

en: E-mail Address:
ru: Адрес электр. почты:

en: Billing Address:
ru: Адрес выставления счетов:

en: Billing Phone:
ru: Телефон плательщика:

en: Shipping Phone:
ru: Телефон для доставки:

en: Order Grand Total:
ru: Общая стоимость заказа:

en: Payment Method:
ru: Метод оплаты:

en: Order Summary:
ru: Краткая сводка о заказе:

en: Street address 1
ru: Адрес

en: Street address 2
ru: Адрес (продолжение)

en: You must enter a positive number.
ru: Вы должны ввести положительное число.

en: Mexican Peso
ru: Мексиканский Песо

en: Billing Information
ru: Информация о плательщике

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Bundle
ru: Набор

en: Font Settings
ru: Настройки Шрифта

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Order Status
ru: Состояние заказа

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Unique Click Count
ru: Уникальные переходы

en: Unique Clicks
ru: Уникальные клики

en: Commission
ru: Комиссия

en: Affiliate Links
ru: Партнерские ссылки

en: Customize This Report
ru: Настроить этот отчёт

en: This Month
ru: Текущий месяц

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Last 60 Days
ru: Последние 60 дней

en: Last 90 Days
ru: Последние 90 дней

en: Select a predefined range
ru: Выберите период

en: Select a beginning date.
ru: Выберите начальную дату.

en: Select an end date.
ru: Выберите конечную дату.

en: E-mail Address
ru: Адрес электронной почты

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Unique Clicks - Details
ru: Уникальные клики - Подробно

en: Client IP
ru: IP клиента

en: Unique Clicks, by affiliate
ru: Уникальные клики по партнерам

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
ru: Для Authorize.net необходима библиотека PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: view order
ru: просматривать заказ

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
ru: После окончания загрузки файла вы должны обновить страницу если хотите начать загрузку снова. (Если у вас есть разрешение)

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
ru: Не используйте менеджеры закачек или другие функции ускорения загрузки для сохранения файла, этим вы можете заблокировать для себя доступ к загрузке.

en: Checkout form
ru: Форма оформления

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: Bank
ru: Банк

en: Account number
ru: Номер счёта

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Partner
ru: Биржа

en: Too many line items
ru: Слишком много позиций

en: No discounts.
ru: Нет скидок.

en: Discount type
ru: Тип скидки

en: Discounts
ru: Скидки

en: 7 Days
ru: 7 дней

en: 15 Days
ru: 15 дней

en: 30 Days
ru: 30 дней

en: Font Color
ru: Цвет шрифта

en: Verified
ru: Проверено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: IBAN
ru: Номер счёта IBAN

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Product Type
ru: Тип товара

en: Block Content
ru: Содержимое блока

en: Faeroese
ru: Фарерский

en: Make sticky
ru: Закрепить вверху

en: Module Name
ru: Имя модуля

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Coupon code
ru: Код скидки

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Structure
ru: Структура

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
ru: Показывать сообщение о том, что товар был добавлен в корзину.

en: Integration Settings
ru: Настройки интеграции

en: Order Type
ru: Тип сортировки

en: Account Number
ru: Номер счёта

en: View Cart
ru: Открыть корзину

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: Product Name
ru: Название товара

en: Commission History
ru: История заработков

en: Character Set
ru: Кодировка

en: Customer Information
ru: Информация о заказчике

en: Option Name
ru: Имя варианта

en: Layout Settings
ru: Настройки Макета

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Event Date
ru: Дата события

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Secret
ru: Секрет

en: Bank Transfer
ru: Банковский перевод

en: Upload a new file
ru: Загрузить новый файл

en: Remote Settings
ru: Удалённые настройки

en: Order type
ru: Тип заказа

en: Order Date:
ru: Дата заказа:

en: The unique ID for this @export.
ru: Уникальный ID для @export.

en: Delete URL
ru: Удалить URL

en: Unique key
ru: Уникальный ключ

en: Nothing
ru: Ничего

en: IP Addresses
ru: IP-адреса

en: Afghan Afghani
ru: Афганские Афгани

en: Angolan Kwanza
ru: Ангольские Кванза

en: Argentine Peso
ru: Аргентинский Песо

en: Aruban Florin
ru: Флорин Арубы

en: Barbadian Dollar
ru: Доллар Барбадоса

en: Bangladeshi Taka
ru: Бангладешская Така

en: Burundian Franc
ru: Бурундийский Франк

en: Brunei Dollar
ru: Брунейский Доллар

en: Bolivian Boliviano
ru: Боливийский Боливиано

en: Brazilian Real
ru: Бразильский Реал

en: Bahamian Dollar
ru: Багамский доллар

en: Belize Dollar
ru: Белизский Доллар

en: Congolese Franc
ru: Конголезский Франк

en: Chilean Peso
ru: Чилийское Песо

en: Colombian Peso
ru: Колумбийское Песо

en: Costa Rican Colón
ru: Костариканский Колон

en: Cape Verdean Escudo
ru: Эскудо Кабо-Верде

en: Djiboutian Franc
ru: Франк Джибути

en: Dominican Peso
ru: Доминиканское Песо

en: Algerian Dinar
ru: Алжирский Динар

en: Estonian Kroon
ru: Эстонская Крона

en: Egyptian Pound
ru: Египетский Фунт

en: Ethiopian Birr
ru: Эфиопский Быр

en: Fijian Dollar
ru: Доллар Фиджи

en: Falkland Islands Pound
ru: Фунт Фолклендских островов

en: Gibraltar Pound
ru: Гибралтарский Фунт

en: Gambian Dalasi
ru: Гамбийский Даласи

en: Guinean Franc
ru: Гвинейский Франк

en: Guatemalan Quetzal
ru: Гватемальский Кетцаль

en: Honduran Lempira
ru: Гондурасская Лемпира

en: Croatian Kuna
ru: Хорватская Куна

en: Haitian Gourde
ru: Гаитянский Гурд

en: Indonesian Rupiah
ru: Индонезийская Рупия

en: Israeli New Sheqel
ru: Израильский Новый Шекель

en: Indian Rupee
ru: Индийская рупия

en: Icelandic Króna
ru: Исландская Крона

en: Jamaican Dollar
ru: Ямайский Доллар

en: Kenyan Shilling
ru: Кенийский Шиллинг

en: Comorian Franc
ru: Коморский Франк

en: South Korean Won
ru: Южнокорейская Вона

en: Cayman Islands Dollar
ru: Доллар островов Кайман

en: Lebanese Pound
ru: Ливанский Фунт

en: Liberian Dollar
ru: Либерийский Доллар

en: Lesotho Loti
ru: Лесото Лоти

en: Lithuanian Litas
ru: Литовский Лит

en: Latvian Lats
ru: Латвийский Лат

en: Macanese Pataca
ru: Патака Макао

en: Mauritanian Ouguiya
ru: Мавританская Угия

en: Mauritian Rupee
ru: Маврикийская Рупия

en: Malaysian Ringgit
ru: Малайзийский Ринггит

en: Mozambican Metical
ru: Мозамбикский Метикал

en: Namibian Dollar
ru: Намибийский Доллар

en: Nigerian Naira
ru: Нигерийская Найра

en: Nepalese Rupee
ru: Непальская Рупия

en: Panamanian Balboa
ru: Панамский Бальбоа

en: Peruvian Nuevo Sol
ru: Перуанский новый соль

en: Papua New Guinean Kina
ru: Кина Папуа-Новой Гвинеи

en: Philippine Peso
ru: Филиппинское Песо

en: Pakistani Rupee
ru: Пакистанская Рупия

en: Romanian Leu
ru: Румынский Лей

en: Serbian Dinar
ru: Сербский Динар

en: Saudi Riyal
ru: Саудовский Риял

en: Solomon Islands Dollar
ru: Доллар Соломоновых Островов

en: Seychellois Rupee
ru: Сейшельская Рупия

en: Sierra Leonean Leone
ru: Сьерра-Леонский Леоне

en: Somali Shilling
ru: Сомалийский Шиллинг

en: Surinamese Dollar
ru: Суринамский Доллар

en: São Tomé and Príncipe Dobra
ru: Добра Сан-Томе и Принсипи

en: Swazi Lilangeni
ru: Свазилендский Лилангени

en: Thai Baht
ru: Тайский Бат

en: Tongan Paʻanga
ru: Тонганская Паанга

en: Turkish Lira
ru: Турецкая Лира

en: Trinidad and Tobago Dollar
ru: Доллар Тринидада и Тобаго

en: New Taiwan Dollar
ru: Новый Тайваньский Доллар

en: Tanzanian Shilling
ru: Танзанийский Шиллинг

en: Ukrainian Hryvnia
ru: Украинская Гривна

en: Ugandan Shilling
ru: Угандийский Шиллинг

en: United States Dollar
ru: Доллар США

en: Uruguayan Peso
ru: Уругвайское Песо

en: Vanuatu Vatu
ru: Вануатский Вату

en: Samoan Tala
ru: Самоанская Тала

en: East Caribbean Dollar
ru: Восточно-Карибский Доллар

en: Yemeni Rial
ru: Йеменский Риал

en: South African Rand
ru: Южноафриканский Ранд

en: Zambian Kwacha
ru: Замбийская Квача

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Hash
ru: Хэш

en: Event Title
ru: Название события

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Russian Ruble
ru: Российский рубль

en: IPN
ru: ИНН

en: Master
ru: Основной

en: Coupon Code
ru: Код купона на скидку

en: Type: !type
ru: Тип: !type

en: Bulgarian Lev
ru: Болгарский Лев

en: United Arab Emirates Dirham
ru: Дирхам Объединённых Арабских Эмиратов

en: Moroccan Dirham
ru: Марокканский дирхам

en: Polish Złoty
ru: Польский злотый

en: Ad Type
ru: Тип объявления

en: Promote content
ru: Продвижение

en: Memberships
ru: Членство

en: Redemption
ru: Вывод

en: Kyrgyzstani Som
ru: Кыргызский сом

en: Order Number
ru: Номер заказа

en: Edit an Order
ru: Редактировать заказ

en: Language Code
ru: Код языка

en: Bank accounts
ru: Счета в банках

en: A list of products in the order.
ru: Список товаров в заказе.

en: Redirect Settings
ru: Настройки переадресации

en: Enter your email address.
ru: Введите ваш email

en: Account %name has been deleted.
ru: Учётная запись %name удалена.

en: No payments yet.
ru: Платежей пока нет.

en: Order Summary HTML
ru: Краткая сводка о заказе в HTML

en: Order information
ru: Сведения о заказе

en: View Price
ru: Показать цену на
