MoneySuite (7.x-10.4) - en to sl translation catalogue (131 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Done
sl: Opravljeno

en: Year
sl: Leto

en: Page
sl: Stran

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: From
sl: Od

en: Signature
sl: Podpis

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: Price
sl: Cena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: Method
sl: Metoda

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Color
sl: Barva

en: Deny
sl: Prepovej

en: Sent
sl: Poslano

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: Hidden
sl: Skrito

en: Pending
sl: Čaka

en: Key
sl: Ključ

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: Red
sl: Rdeča

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Approval queue
sl: Čakanje na potrditev

en: Publish
sl: Objavi

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Print
sl: Natisni

en: Account
sl: Račun

en: Reports
sl: Poročila

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Make sticky
sl: lepljivo

en: Structure
sl: Struktura

en: Click Here
sl: Kliknite tukaj
