MoneySuite (7.x-10.4) - en to sr translation catalogue (90 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Mode
sr: Режим

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Day
sr: Дан

en: Color
sr: Боја

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Order
sr: Редослед

en: Pattern
sr: Образац

en: Template
sr: Шаблон

en: Server settings
sr: Подешавања сервера

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: None.
sr: Ништа.

en: Unit
sr: Јединица

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Completed
sr: Завршено

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Print
sr: Штампај

en: Reports
sr: Извештаји

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Bundle
sr: Пакет

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Block Content
sr: Садржај блока

en: Coupon code
sr: Купон код

en: Order type
sr: Врста поруџбине

en: Order information
sr: Информације о поруџбини
