MoneySuite (7.x-10.4) - en to sv translation catalogue (508 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Item
sv: Artikel

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Action
sv: Åtgärd

en: Quantity
sv: Antal

en: Purchased
sv: Köpt

en: Item Name
sv: Artikelnamn

en: Help Text
sv: Hjälptext

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Length
sv: Längd

en: History
sv: Historik

en: Filename
sv: Filnamn

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Event
sv: Händelse

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: All
sv: Alla

en: days
sv: dagar

en: Active
sv: Aktiv

en: Done
sv: Färdig

en: Year
sv: År

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Added
sv: Tillagd

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Module
sv: Modul

en: Never
sv: Aldrig

en: You must enter a valid e-mail address.
sv: Du måste ange en giltig e-postadress.

en: From
sv: Från

en: Signature
sv: Signatur

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Click here
sv: Klicka här

en: Mode
sv: Läge

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Items
sv: Poster

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Card Type
sv: Korttyp

en: Card Number
sv: Kortnummer

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Month
sv: Månad

en: Details
sv: Detaljer

en: Qty
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Amount
sv: Belopp

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Invoice
sv: Faktura

en: Code
sv: Kod

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Stock
sv: Lager

en: Owner
sv: Ägare

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: Members
sv: Medlemmar

en: Method
sv: Metod

en: Day
sv: Dag

en: here
sv: här

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Other
sv: Övriga

en: Backup
sv: Säkerhetskopiera

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Color
sv: Färg

en: Link URL
sv: URL för länk

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Deny
sv: Neka

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Sent
sv: Skickad

en: months
sv: månader

en: Destination
sv: Mål

en: Class
sv: Klass

en: Users
sv: Användare

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Checkout
sv: Kassan

en: Clone
sv: Klona

en: Optional
sv: Valfritt

en: Order
sv: Ordning

en: Random
sv: Slumpvis

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Pattern
sv: Mönster

en: Template
sv: Mall

en: Level
sv: Nivå

en: Static
sv: Statisk

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Weeks
sv: Veckor

en: 1 Month
sv: 1 månad

en: 3 Months
sv: 3 månader

en: 6 Months
sv: 6 månader

en: 1 Year
sv: 1 år

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Rules
sv: Regler

en: Modified
sv: Modifierad

en: Hidden
sv: Dold

en: Approved
sv: Godkänd

en: Accounts
sv: Konton

en: Pending
sv: Väntar på

en: Key
sv: Nyckel

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Stripe
sv: Rand

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Accept
sv: Accepterar

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: day
sv: dag

en: Default Display
sv: Förvald visning

en: Your Name
sv: Ditt namn

en: Entity
sv: Objekt

en: None.
sv: Ingen.

en: Fixed
sv: Fast

en: Revert
sv: Återställ

en: Unit
sv: Enhet

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Hours
sv: Timmar

en: Production
sv: Produktion

en: Info
sv: Information

en: Red
sv: Röd

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Taxes
sv: Skatter

en: Installed
sv: Installerad

en: Scope
sv: Omfattning

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Shopping Cart
sv: Varukorg

en: Cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Day(s)
sv: Dag(ar)

en: Week(s)
sv: Vecka(or)

en: Year(s)
sv: År

en: Product
sv: Vara

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Order Summary
sv: Beställning

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Shipping address
sv: Leveransadress

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Balance
sv: Saldo

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Products
sv: Varor

en: Shippable
sv: Transporterbar

en: Total:
sv: Totalt:

en: Orders
sv: Beställningar

en: User name
sv: Användarnamn

en: Purchase
sv: Köp

en: Gray
sv: Grå

en: Purple
sv: Lila

en: Credit
sv: Kredit

en: Percentage
sv: Procent

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Delete File
sv: Radera fil

en: Storage
sv: Lagring

en: Registration Settings
sv: Inställningar för registering

en: Apply
sv: Applicera

en: Select
sv: Välj

en: Approval queue
sv: Godkännandekö

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Adjustment
sv: Justering

en: Pink
sv: Rosa

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Publish
sv: Publicera

en: years
sv: år

en: weeks
sv: veckor

en: @count days
sv: @count dagar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: @count months
sv: @count månader

en: @count years
sv: @count år

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Credit Card Type
sv: Typ av kontokort

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: A payment has been accepted.
sv: En betalning har godkänts.

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: this page
sv: denna sida

en: Usage
sv: Användning

en: Set
sv: Uppsättning

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Addresses
sv: Adresser

en: You must enter a number.
sv: Du måste skriva in ett tal.

en: Zip
sv: Postnummer

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Order #
sv: Beställning #

en: Years
sv: År

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: Offset
sv: Kompensera

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Print
sv: Utskrift

en: Account
sv: Konto

en: No group
sv: Ingen grupp

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Reports
sv: Rapporter

en: Revenue
sv: Inkomst

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Started
sv: Startade

en: Not checked
sv: Ej kontrollerad

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Shipping Address:
sv: Leveransadress:

en: Order #:
sv: Beställning #:

en: Seller
sv: Säljare

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Signup
sv: Anmälan

en: Enter
sv: Ange

en: No response
sv: Svarar inte

en: Ticket
sv: Ärende

en: Tickets
sv: Ärenden

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Delete discount
sv: Radera rabatt

en: Sales
sv: Försäljning

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Generate
sv: Generera

en: Tax
sv: Skatt

en: Test Mode
sv: Testläge

en: API Login ID and Transaction Key
sv: API för inloggnings-ID och transaktionsnyckel

en: API Login ID
sv: API för inloggnings-ID

en: Transaction Key
sv: Transaktionsnyckel

en: AIM settings
sv: Inställningar för AIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
sv: Dessa inställningar ändrar på tjänsten Authorize.Net AIM för att inte visa transaktionerna för betalning med kort.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
sv: Ange endast ett utvecklarkonto om du loggar in på ditt konto via https://test.authorize.net.<br />Ställ om till publika transaktioner när du är redo att börja behandla faktiska betalningar.

en: Live transactions in a live account
sv: Publika transaktioner på ett publikt konto

en: Test transactions in a live account
sv: Testa transaktioner på ett publikt konto

en: Developer test account transactions
sv: Transaktioner för utvecklarens teskonto

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
sv: Ställ in Authorize.net att maila kunden ett kvitto baserat på dina kontoinställningar.

en: ARB settings
sv: Inställningar för ARB

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
sv: Dessa inställningar ändrar på den automatiska tjänsten för återkommande avgifter på Authorize.Net.

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
sv: Ange endast ett utvecklarkonto om du loggar in på ditt konto via https://test.authorize.net .<br />Ställ om till produktionsläge när du är redo att börja bearbeta verkliga återkommande avgifter.

en: Developer test
sv: Utvecklartest

en: CIM settings
sv: Inställningar för CIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
sv: Dessa inställningar gäller för tjänsten Authorize.Net Customer Information Management.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
sv: Skapa alltid en CIM-profil för att säkert spara CC-information för senare användning.

en: Type: @type<br />ID: @id
sv: Typ: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
sv: Tjänsten stöds inte av utgivaren

en: Address information is unavailable
sv: Adressinformation är inte tillgänglig

en: Not Processed
sv: Ej bearbetad

en: Void
sv: Förfallen

en: Unit of time
sv: Tidsenhet

en: Expiration Month
sv: Utgångsmånad

en: Expiration Year
sv: Utgångsår

en: Are you sure you want to delete this payment?
sv: Är du säker på att du vill radera denna betalning?

en: Review order
sv: Granska beställning

en: Review payment
sv: Granska betalning

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
sv: PayPal - betala utan att dela med dig av din finansiella information.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
sv: Registrera dig för ett sandlådekonto gjort för testning.

en: API credentials
sv: API referenser

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
sv: !link för informationen om referenser. Du behöver skaffa en API Signatur. Om du redan efterfrågat API referenser, kan du granska dina inställningar i åtkomstdelen för API på din profil i PayPal.

en: API username
sv: API användarnamn

en: API password
sv: API lösenord

en: PayPal transaction ID: @transactionid
sv: Transaktions-ID från PayPal: @transactionid

en: Payment action
sv: Betalningsåtgärd

en: You have denied the customer's payment.
sv: Du har nekat kundens betalning.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sv: Tillståndet har misslyckats och kan inte sparas.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sv: Kundens försök att betala från ett bankkonto misslyckades.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
sv: Betalningen avvaktar hos PayPal: @reason

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
sv: PayPal har vänt en betalning: @reason

en: The authorization has been voided.
sv: Behörigheten har nollställts.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
sv: Ett fel har uppstått i din betalning genom PayPal. Granska din varukorg och försök igen.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
sv: Din beställning är inte klar förrän du klickar på knappen "Skicka beställning" nedan. Ditt PayPal-konto kommer att debiteras för det belopp som anges ovan på din beställning. Du får en bekräftelse när din betalning är klar.

en: All the address information matched.
sv: All adressinformation stämde överens.

en: None of the address information matched; transaction declined.
sv: Ingen adressinformation stämde överens. Transaktion nekad.

en: Part of the address information matched.
sv: Delar av adressinformationen stämde överens.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
sv: Försäljaren gav inte AVS information. Behandlades inte.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
sv: Adressen är inte kontrollerad, eller så fick förvärvaren inget svar. Tjänsten ej tillgänglig.

en: No AVS response was obtained.
sv: Inget svar från AVS.

en: Address matched; postal code did not
sv: Adress stämde överens, postnumret gjorde det inte

en: Nothing matched; transaction declined
sv: Inget stämde överens. Transaktionen nekades

en: Address and postal code matched
sv: Adress och postnummer stämde överens

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
sv: Inte tillåtet för transaktioner med MOTO. Transaktion nekad

en: Global unavailable
sv: Ej tillgänglig globalt

en: International unavailable
sv: Ej tillgänglig internationellt

en: Postal code matched; address did not
sv: Postnummer stämde överens. Adress gjorde inte det

en: Retry for validation
sv: Försök igen för validering

en: Service not supported
sv: Tjänsten stöds inte

en: An unknown error occurred.
sv: Ett okänt fel inträffade.

en: Matched
sv: Stämde överens

en: No match
sv: Stämmer inte överens

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
sv: Återförsäljaren har inte genomfört CVV2 kodhantering.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
sv: Handlaren har påpekat att CVV2 inte finns på kortet.

en: Service not available
sv: Tjänsten ej tillgänglig

en: Unkown error
sv: Okänt fel

en: Not processed
sv: Ej behandlad

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
sv: Kunden gav inte en bekräftad leveransadress enligt dina inställningar.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
sv: Väntar på dig att debitera summan enligt dina betalningsinställningar.

en: eCheck has not yet cleared.
sv: eCheck har inte gått igenom ännu.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
sv: Du måste manuellt acceptera eller neka denna internationella betalning från din kontoöversikt.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
sv: Du måste manuellt acceptera eller neka betalningar av denna valuta från din kontoöversikt.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
sv: Din e-postadress är inte registrerad eller bekräftad ännu.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
sv: Du måste uppgradera ditt konto till företags- eller premiumstatus för att kunna ta emot kontokortsbetalningar.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
sv: Du måste bekräfta ditt konto innan du kan acceptera denna betalning.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
sv: Okänd orsak. Tag kontakt med PayPals kundtjänst för mer information.

en: The customer has initiated a chargeback.
sv: Kunden har inlett ett krav på återbetalning.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
sv: Kunden har utlöst en pengarna-tillbaka garanti.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
sv: Kunded skickade in ett klagomål om transaktionen.

en: You gave the customer a refund.
sv: Du gav kunden pengarna tillbaka.

en: Apply to order
sv: Bifoga till beställning

en: Delete option
sv: Radera alternativ

en: Cart settings
sv: Inställningar för varukorgen

en: Hide block if cart is empty.
sv: Dölj blocket om varukorgen är tom.

en: Minimum order subtotal
sv: Minsta delsumma för beställning

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
sv: Alternativt välj en minsta delsumma som krävs för att komma till kassan.

en: Anonymous cart duration
sv: Varukorgens innehållstid för gäster

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
sv: Ställ in tiden varor ligger kvar i varukorgen för kunder som <strong>inte har</strong> loggat in.

en: Minute(s)
sv: Minut(er)

en: Hour(s)
sv: Timme/timmar

en: Authenticated cart duration
sv: Varukorgens innehållstid för verifierade användare

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
sv: Ställ in tiden varor ligger kvar i varukorgen för kunder som <strong>har</strong> loggat in.

en: View your purchased files.
sv: Visa dina köpta filer.

en: File downloads
sv: Filnedladdningar

en: File Downloads
sv: Filnedladdningar

en: expires on @date
sv: löper ut @date

en: No downloads found
sv: Inga nedladdningar hittades

en: The IP address %ip
sv: IP-adressen %ip

en: Notified
sv: Meddelad

en: Search using date range.
sv: Sök med datumintervall.

en: Purchasing Information:
sv: Information om inköp:

en: E-mail Address:
sv: E-postadress

en: Billing Address:
sv: Fakturaadress:

en: Billing Phone:
sv: Telefon faktura:

en: Shipping Phone:
sv: Telefon leverans:

en: Order Grand Total:
sv: Total beställning:

en: Payment Method:
sv: Betalningsmetod:

en: Order Summary:
sv: Sammanfattning av beställning:

en: Street address 1
sv: Gatuadress 1

en: Street address 2
sv: Gatuadress 2

en: You must enter a positive number.
sv: Du måste ange ett positivt tal.

en: Yellow
sv: Gul

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Test mode
sv: Testläge

en: Order Status
sv: Status för beställning

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sv: Authorize.net kräver PHP-biblioteket <a href="!curl_url">cURL</a>

en: view order
sv: visa beställning

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
sv: Din betalning hos PayPal avbröts. Fortsätt gärna handla, eller kontakta oss för att få hjälp.

en: Error message from PayPal:<br />@message
sv: Felmeddelande från PayPal: <br /> @message

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sv: PayPal WPP kräver biblioteketet PHP <a href="!curl_url">cURL</a>.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
sv: När din nedladdning slutförts, måste du uppdatera sidan för att ladda ned igen. (Om du har behörighet)

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
sv: Använd dig inte av någon typ av nedladdningsaccelerator för att ladda ned filen, eller så kan du komma att stänga ute dig själv för nedladdningen.

en: Checkout form
sv: Kassaformulär

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: Purchases
sv: Köp

en: Account number
sv: Kontonummer

en: click here
sv: klicka här

en: 7 Days
sv: 7 dagar

en: 15 Days
sv: 15 dagar

en: 30 Days
sv: 30 dagar

en: Font Color
sv: Fontfärg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Block Content
sv: Innehåll i block

en: Faeroese
sv: Färöiska

en: Make sticky
sv: Visa överst i listor

en: Unexpected acknowledgement status: @status
sv: Oväntad status för bekräftande: @status

en: Edit template
sv: Redigera mall

en: log in
sv: logga in

en: Structure
sv: Struktur

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
sv: Visa ett uppdateringsmeddelande när en artikel läggs till i varukorgen genom ett formulär för att lägga till i varukorg.

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Bank Transfer
sv: Banköverföring

en: In Checkout
sv: I kassan

en: Order Date:
sv: Beställningsdatum:

en: API URL
sv: URL för API

en: Renewal
sv: Förnyelse

en: The unique ID for this @export.
sv: Det unika ID-numret för denna @export.

en: Unique key
sv: Unik nyckel

en: Nothing
sv: Inget

en: Afghan Afghani
sv: Afghansk afghani

en: Argentine Peso
sv: Argentinsk Peso

en: Barbadian Dollar
sv: Barbadisk dollar

en: Bangladeshi Taka
sv: Bangladeshisk taka

en: Icelandic Króna
sv: Isländska kronor

en: Thai Baht
sv: Thailändska baht

en: South African Rand
sv: Sydafrikanska rand

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Promote content
sv: Puffa för innehåll

en: Extra Settings
sv: Extra inställningar

en: Individual
sv: Individuell

en: Export CSV
sv: Exportera CSV

en: Plan name
sv: Plannamn

en: Order information
sv: Information om beställning
