MoneySuite (7.x-10.4) - en to mn translation catalogue (101 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Color
mn: Өнгө

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Server settings
mn: Сервер (буюу үйлчлэгч тооцоолуур)-ийн тохиргоо.

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Revert
mn: Буцаах

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш

en: Swedish
mn: Швед

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Structure
mn: Бүтэц

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
