MoneySuite (7.x-10.4) - en to my translation catalogue (121 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Help Text
my: အကူအညီ စာသားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: day
my: နေ့

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: @count days
my: @count ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: ,
my: .

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
