MoneySuite (7.x-10.4) - en to ps translation catalogue (103 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Length
ps: اوږدوالى

en: History
ps: تاريخ

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Done
ps: ترسره شو

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Never
ps: هيڅکله

en: Signature
ps: لاسليک

en: Items
ps: توکي

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Details
ps: سپړنې

en: Widget
ps: کاروونی

en: Day
ps: ورځ

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Users
ps: غړي

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Optional
ps: اختياري

en: Order
ps: اوډون

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Approved
ps: منل شوي

en: Key
ps: کيلی

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: day
ps: ورځ

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Info
ps: مالومات

en: Installed
ps: لګول شوي

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Polish
ps: پولنډی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Reports
ps: راپورونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت
