MoneySuite (7.x-10.1) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: here
rw: Hano

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
