Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Basic
ar: الأساسي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض

en: Unknown field: @field_name
ar: حقل غير معروف: @field_name
