Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Basic
ca: Bàsic

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Unknown field: @field_name
ca: Camp desconegut: @field_name

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada
