Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Basic
cs: Základní

en: Entity type
cs: Typ entity

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Unknown field: @field_name
cs: Neznámé pole: @field_name
