Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Basic
de: Basis

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: manage fields
de: Felder verwalten

en: manage display
de: Anzeige verwalten

en: Unknown field: @field_name
de: Unbekanntes Feld: @field_name

en: Rendered entity
de: Dargestellte Entität
