Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
