Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Name
es: Nombre

en: Basic
es: Básico

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: manage fields
es: gestionar campos

en: manage display
es: gestionar presentación

en: Unknown field: @field_name
es: Campo desconocido: @field_name

en: Rendered entity
es: Entidad representada
