Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Unknown field: @field_name
fi: Tuntematon kenttä: %field_name

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti
