Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Name
fr: Nom

en: Basic
fr: Basique

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: manage fields
fr: gérer les champs

en: manage display
fr: gérer l'affichage

en: Unknown field: @field_name
fr: Champ inconnu : @field_name

en: Rendered entity
fr: Entité rendue
