Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Basic
gl: Básico

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Unknown field: @field_name
gl: Campo descoñecido: @field_name
