Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Basic
hi: सामान्य

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन

en: Unknown field: @field_name
hi: अज्ञात फ़ील्ड: @field_name

en: Rendered entity
hi: रेंडर की गई इकाई
