Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Basic
id: Dasar

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: manage fields
id: kelola field

en: manage display
id: kelola tampilan

en: Unknown field: @field_name
id: Field tidak diketahui: @field_name

en: Rendered entity
id: Entitas yang dihasilkan
