Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Name
it: Nome

en: Basic
it: Di base

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: manage fields
it: gestisci campi

en: manage display
it: gestisci la visualizzazione

en: Unknown field: @field_name
it: Campo sconosciuto: @field_name

en: Rendered entity
it: Entità visualizzata
