Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Basic
ja: 基本

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理

en: Unknown field: @field_name
ja: 不明のフィールド： @field_name

en: Rendered entity
ja: 描画されたエンティティ
