Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Basic
jv: Dasar

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Unknown field: @field_name
jv: Field ora dikenal: @field_name
