Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Unknown field: @field_name
km: វាល​មិន​ស្គាល់ ៖ @field_name
