Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Unknown field: @field_name
lt: Nežinomas laukelis: @field_name
