Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Basic
lv: Pamata

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Unknown field: @field_name
lv: Nezināms lauks: @field_name
