Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
