Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Entity type
pl: Typ encji

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Unknown field: @field_name
pl: Nieznane pole: @field_name

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja
