Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Basic
ro: Simplu

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare

en: Rendered entity
ro: Entitate randată
