Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Name
ru: Название

en: Basic
ru: Основное

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: manage fields
ru: управление полями

en: manage display
ru: управление отображением

en: Unknown field: @field_name
ru: Неизвестное поле: @field_name

en: Rendered entity
ru: Готовая к выводу сущность
