Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Basic
sk: Základné

en: Entity type
sk: Typ entity

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Unknown field: @field_name
sk: Neznáme pole: @field_name

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita
