Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning

en: Unknown field: @field_name
sv: Okänt fält: @field_name

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt
