Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Basic
uk: Основні

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Unknown field: @field_name
uk: Невідоме поле: @field_name

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність
