Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Basic
vi: Cơ bản

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị

en: Unknown field: @field_name
vi: Trường không rõ: @field_name
