Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Basic
be: Асноўны

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Unknown field: @field_name
be: Невядомае поле: @field_name
