Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Unknown field: @field_name
bo: རྒྱུས་མེད་ཀྱི་གནས་ཁོངས། @field_name
